Project Description

Powrót do listy tematów

Z pierwszego filmu dowiesz się w jaki sposób powracać do zdrowia po traumie, jakie są skuteczne metody powrotu do zdrowia i na czym polegają. W drugim filmie opowiadamy o strategii powrotu do zdrowia, o diecie, ćwiczeniach i podejściu do powrotu zdrowia, który pozwoli Ci przejść całą tę drogę.

Zadanie 1: 

Wiesz już na czym polegają metody leczenia następstw traumy, może zdobędziesz się na to, żeby ich spróbować? Zachęcamy gorąco do skorzystania ze wsparcia terapeuty w tym zakresie, nasz kurs ma na celu tylko wstępnie przygotować Cię do leczenia i pokazać, że warto!

Zadanie 2: 

Pamiętaj, że powrót do zdrowia to maraton, a nie sprint. Wpisz w swoim kalendarzu kiedy będziesz wykonywać ćwiczenia zalecone przez Twojego lekarza, lub fizjoterapeutę. Nawet jeśli w Twoim przypadku nie doszło do pogorszenia stanu zdrowia, zaangażuj się w sport i w zdrowe odżywianie, bo przyspieszą powrót dobrego samopoczucia. Niech to będzie zmiana stopniowa – ewolucja, a nie rewolucja. Na początek jeden zdrowszy posiłek dziennie, 2 dni ćwiczeń w tygodniu. Z czasem zwiększaj ich ilość.

powered by Typeform